Prawdziwa wanna z kamienia naturalnego w sypialni? Dlaczego nie.

Kamień naturalny od lat wykorzystywany był w dekoracji i wyposażeniu wnętrz. Raz użyty na podłogach, ścianach czy schodach – pozostawał we wnętrzu na zawsze. Odporny na czas i modę uzależniał użytkowników od swojej naturalności, trwałości i wyjątkowości.

Po latach trendy się zmieniają jedynie w rozszerzeniu zastosowania produktów z kamienia naturalnego we wnętrzach. Z pomysłów na zamontowaną wannę jedynie w łazience, projekty zaczynają odważnie się zmieniać w kierunku wygody i wprowadzenia produktów z kamienia w nowe miejsca domu. W odważnych projektach wnętrz wanna wolnostojąca coraz częściej projektowana jest do sypialni. Dlaczego? Klienci teg chcą,chcą czuć się jak w hotelu, jak w SPA, chcą mieć wygodne wnętrza, ciekawe, chcą mian w klimacie sypialni.

Producenci wanien z kamienia i umywalek kamiennych także potwierdzają, że dotychczasowe trendy, gdzie takie wanny z kamienia rzecznego instalowane są jedynie w łazienkach, SPA lub ogrodach już minęły. Interior designers pytają o rozwiązania do sypialni, gdzie wanna z kamienia stanowić ma dodatkowy element reklaksu, komfortu i designu (bo nie ma dwóch takich samych wanien z takiego kamienia).

To trend, który zaczął zmieniać się po pandemii COVID. Ludzie zapragnęli komfortu dla siebie, zaczęli doceniać relaks i własną przestrzeń mieszkania, urządzoną według własnych potrzeb i standardów. Brak możliwości korzystania z hoteli i SPA sprawił, że zaczęli tworzyć własnem prywatne SPA.

Jak stworzyć własne SPA w swoim domu?
Wprowadź naturę do wnętrza. Kamień naturalny relaksuje, uspokaja i przyciąga wzrok. Zawsze, a w połączeniu z wodą tym bardziej. Wystarczy wykorzystać mniej lub bardziej naturalne wanny z kamienia rzecznego i umywalki z kamienia (nablatowe lub wolno stojące) aby przekonać się, że cała reszta wnętrza będzie jedynie dodatkiem. Uwaga, chęć dotknięcia czy skorzystania z relaksu będzie skupiona tylko na tych elementach wnętrza. W dodatku nigdy się nie znudzą, nigdy nie zniszczą i pozostaną z nami na długie lata.

Być może Twój pomysł na użycie w twoim wnętrzu wanny z kamienia naturalnego jest jeszcze bardziej ciekawy i niestandardowy?

Inspiracje zaczerpnięte od producenta wanien i umywalek z kamienia – Lux4home.

Nie przegap:

Zostaw komentarz

dziesięć + 2 =